Rodzinne Boże Narodzenie

„Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy; dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich. Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski…” Seweryn Krajewski Zapraszamy do spędzenia świąt w kameralnej atmosferze! Oferujemy wygodny nocleg, wyborne menu świąteczne, relaks w SPA i niezapomniane chwile.

W cenie pakietu:

– noclegi z pysznymi śniadaniami w formie bufetu,
– uroczysta kolacja Wigilijna w restauracji hotelowej*,
– na każdą dobę pobytu (poza 24.12) voucher obiadowo-kolacyjny do restauracji hotelowej o wartości 100zł** , do wykorzystania zgodnie z Państwa upodobaniami ,
– słodki świąteczny poczęstunek w restauracji hotelowej w dniach 25 i 26.12. ,
– 30 minutowy seans w saunach – jednorazowo,
– wyjątkowy, świąteczny 20% rabat na wszystkie usługi w SPA,
– atrakcje dla DZIECI: strojenie choinki 24.12. po śniadaniu, słodki upominek pod choinką, w pierwszy dzień świąt malowanie bombek, – kupony uprawniające do 15% zniżki do świata basenów oraz na bowling w Aqua Parku Sopot.

* w cenie pakietu kolacja dla 1 osoby w przypadku rezerwacji pokoju 1-osobowego oraz dla 2 osób we wszystkich pozostałych rodzajach pokoi. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowej kolacji wigilijnej dla dziecka w wieku 6-10 lat w cenie 60,00zł, powyżej 10-ciu lat i dla osoby dorosłej w cenie 110,00zł.
** 50zł w przypadku rezerwacji pobytu w pokoju 1-osobowym.

Posiadamy wszelkie udogodnienia dla najmłodszych gości. DZIECI do ukończenia 5 lat spędzają z nami święta bezpłatnie. W wieku 6-10 lat w cenie śniadania tj. 40zł za dobę Dzieci starsze w cenie 60zł /doba ( w pokoju rodziców).

Ponadto dla naszych gości:

– w dniu 24.12. rozpoczęcie doby hotelowej o godz. 12:00,

-specjalne menu wigilijne
– w dniu wyjazdu bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godz. 18:00 , po wcześniejszym uzgodnieniu z Recepcją hotelu,
– parking na terenie hotelu w cenie 25zł /doba – wymagana rezerwacja miejsca

Rezerwuj online